T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Osmancık Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Osmancık Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hemodiyaliz Birimi

Güncelleme Tarihi: 25/02/2020

DİYALİZ MERKEZİ

Diyaliz Merkezimiz 12+1 cihaz kapasitesine sahip, hastanemizin zemin katında ve ulaşımı kolay bir alanda bulunmaktadır. Hastalarımızın merkezimizenakil işlemleri hizmet araçlarımızla tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda öğle yemeği, seans sırasında ikram ve her yatak başında bağımsız televizyon ile ev ortamı rahatlığında kaliteli sağlık hizmeti verilmektedir. 

Ayrıca Oğuzlar İlçe Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi hastanemiz bünyesinde olup 4+1 cihaz kapasitesine sahip; personel, cihaz ve diğer tüm hizmetleri kurumumuz tarafından karşılanmaktadır. Yine hastalarımızın diyaliz merkezine nakil işlemleri kendi aracımızla ve personelimizle gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde mevcut olan Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Diyetisyen personellerimiz ile hastalarımızın psiko-sosyal destek çalışmaları yerine getirilmektedir.

Sunmuş olduğumuz kaliteli sağlık hizmetinde; gerek tecrübeli sağlık personellerimizin ilgi ve alakası, gerekse hastalarımızın gün geçtikçe artan memnuniyeti sonucu bölgemizde tercih edilen bir merkez haline gelmiştir. 

 

D15.jpg
D18.JPG
D3.jpg
D6.jpg
D7.jpg